Spalio 1-ąją, šeštadienį, Vydenių kaimo bendruomenė paminėjo 10-mečio jubiliejų ir projekto "Kelio pradžia..." pabaigtuves. Puikiai suorganizuotą renginį vedė LR Prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė, kuri šventę pradėjo pasakojimu apie bendruomenės nueitą kelią, nuo bendruomenės įsikūrimo iki šių dienų aktualijų.

Per dešimt metų bendruomenei vadovavo trys pirmininkai: pirmasis, bendruomenės įkūrėjas, deja, jau amžiną Jam atilsį, Borisas Smetaninas, prieš dešimtmetį bendruomenę įregistravęs savo garaže... Antroji - Virginija Bartoševičienė, didelėmis pastangomis, bendradarbiaudama su Varėnos rajono savivaldybe, iškovojo bendruomenei patalpas, o vėliau, pasinaudodama Varėnos krašto VVG 2007-2013 metų strategijos suteikta galimybe, įgyvendino projektą, kurio metu buvo suremontuoti bendruomenės namai. Ir dabartinė pirmininkė, Benedikta Baranauskaitė, šventės šeimininkė, kartu su Vydenių krašto bendruomenės pirmininke Brone Mačiuliene, suvienijusios pajėgas dirba vardan Vydenių krašto žmonių.

 

Šventės metu muzikinius pasirodymus susirinkusiems dovanojo Vydenių krašto bendruomenės ansamblis "Kvaja", Krivilių etnografinis ansamblis ir jaunieji Varėnos talentai Ugnė Martusevičiūtė, Aurelijus Kauneckis bei Aidas Tamulevičius.

                     

 

Be gausaus būrio vydeniškių šventėje dalyvavo ir garbūs svečiai (LR Seimo narys Vidas Mikalauskas, Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta ir kt.), negailėję dovanų, gražių žodžių ir palinkėjimų. Varėnos krašto VVG pirmininkas Povilas Saulevičius bendruomenei dovanojo knygų, šiai šventei simbolišku pavadinimu "Grybų kelias" ir pasidžiaugė, kad pagaliau abi Vydenių bendruomenės, nuėjusios išbandymų kelią, šiandien švenčia kartu ir su džiaugsmu dalinasi tuo, ką turi gražiausio.

Nuotraukų galeriją ir šventės akimirkas galite rasti nuorodoje: https://www.facebook.com/Vydeni%C5%B3-kaimo-bendruomen%C4%97-414073822121022/?fref=ts

Partneriai