Visose bendruomenėse mums labai patiko. Vėžaičiuose labiausiai nustebino toks didelis bendruomenės narių įnašas savanorišku darbu. Lyderių  sugebėjimas įkvėpti gyventojus darbams, kurių rezultatas - modernus konferencijų centras, sužavėjo labiausiai. Belieka palinkėti sėkmės.

Brožių kaimo bendruomenėje - išvežiojamasis maitinimas. Sužavėjo labai drąsus sprendimas imtis maitinimo paslaugų ir tikėjimas geru rezultatu. Šiuo metu ten dirba 14 žmonių, tai jau pasiekimas.

Veiviržėnai - amatų centras. Čia mums labai, labai patiko. Puiku, kad jie vietoje  turi tiek daug profesionalių amatininkų. Džiaugiamės, kad ten puoselėjami liaudies amatai. Gaila, bet mes neturime galimybių tokioms edukacinėms programoms, nes neturime profesionalių amatininkų.

Patiko ir Šiūparių bendruomenėje įrengta siuvykla ir kirpykla. Šaunuoliai, tai labai vienija bendruomenę.

Kelionė po visas bendruomenes buvo labai įspūdinga. Visos bendruomenės labai draugiškos ir šiltos. Labiausiai sužavėjo ir įkvėpė Raimondos Damulienės pasiaukojantis darbas, tikėjimas, kad žmogus viską gali ir mokėjimas įkvėpti bendruomenes veiklai ir pokyčiams. Mokytis galime iš kiekvienos bendruomenės. Pas save turime išsigryninti lyderius, juos mokyti burti bendruomenes įvairioms veikloms ir pokyčiams. Pas mus dar daug abejingumo, trūksta bendruomeniškumo ir entuziazmo, tikėjimo bendruomenės galia.

 

Dubičių krašto bendruomenės nariai:

Rimutė Antuchevič, Danutė Markevič, Filiutė Kapočienė, Regina Lukoševičienė

Partneriai