Valkininkų bendruomenė, kartu su Varėnos savivaldybės sveikatos biuru, Valkininkų bendruomenės namuose vykdė sveikatingumo programą “Kartu- mes jėga“, taip pat pristatė tokiu pačiu pavadinimu įgyvendintą projektą, kurį finansavo Lietuvos Respublikos  Žemės ūkio ministerija ir Varėnos rajono savivaldybė. Projektas buvo skirtas bendruomenės materialinei bazei stiprinti ir remti.

Bendra projekto įgyvendinimo suma yra 3 019, 46 Eur. Valstybės paramos suma 2 717, 46Eur., Varėnos rajono savivaldybė skyrė 302, 00 Eur. Projekto įgyvendinimo metu buvo nupirkti keturi treniruokliai, trys gimnastikos kamuoliai, konferencinis stalas, viryklė, kompiuteris ir spausdintuvas.

Renginio metu sveikatos centro atstovai vykdė įvairias sveikatingumo programas. Pirmiausia buvo išbandytos parafino vonelės teikiamos malonios procedūros, po to visi susirinkusieji išmėgino treniruoklius ir gimnastikos kamuolius. Sveikatos biuro mitybos specialistė mokino pasigaminti sveikuolišką obuolių pyragą, bendruomenės moterys naujoje orkaitėje kepė bulvinę bapką. Sveikatingumo specialistas bendruomenės narius supažindino su pirmosios pagalbos pradmenimis. Susėdę visi prie naujo konferencinio stalo atsakinėjo į klausimus – užduotis, ragavo obuolių pyragą, bulvių plokštainį.  

 

Valkininkų bendruomenės pirmininkė

Danutė Blažulionienė

 

Partneriai