Atsižvelgiant į LR Vyriausybės paskelbtą karantiną visoje Lietuvos teritorijoje ir Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 12 d. sprendimą Nr. V-351 „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“, Varėnos krašto vietos veiklos grupės administracija iki kovo 27 d. savo darbą organizuos nuotoliniu būdu.

Visi pareiškėjai, projektų vykdytojai, partneriai ir kiti interesantai bus konsultuojami telefonu bei kitomis elektroninėmis ryšio priemonėmis. Dėl kvietimų, paraiškų sutarčių, mokėjimų prašymų ir kitais klausimais prašome kreiptis nurodytais kontaktais:

http://www.varenosvvg.lt/varenos-vvg/vvg-darbuotojai

Esant būtinybei dokumentus pristatyti asmeniškai, prašome iš anksto susitarti telefonu. Taip pat dokumentus galima palikti mūsų pašto dėžutėje esančioje prie pastato.

Iškilus klausimams dėl įgyvendinamų projektų veiklų stabdymo, rekomenduojame vadovautis bendrais Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimais ir rekomendacijomis. Nuolat atnaujinamą informaciją galima rasti: http://sam.lrv.lt/.

Ekstremalių situacijų operacijų centrui pakeitus sprendimus ar atšaukus iki šiol buvusius draudimus, reaguosime atitinkamai ir apie tai pranešime.

 

Tikimės visų tarpusavio supratimo ir sklandaus bendradarbiavimo!

 

Koronaviruso karštoji linija – 1808. Lietuvos Respublikos Vyriausybės informacija

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/visoje-lietuvos-respublikos-teritorijoje-skelbiamas-karantinas

 

 

 

 

Partneriai