Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Konferencija “KPP kosmosas”

Varėnos krašto VVG vasario 6-7 d. dalyvavo VVG tinklo surengtoje koferencijoje “KPP KOSMOSAS”. Konferencijos metu Marcinkonių bendruomenės pirmininkė Rimutė Avižinienė pasidalino patirtimi apie bendruomeninio verslo kūrimą.

Konferencijoje dalyvavo ir darbo grupėse darbavosi Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento vyriausioji patarėja Kristina Indriošienė, LEADER skyriaus atstovės, ŽŪM Europos sąjungos paramos programų stebėsenos ir vertinimo skyriaus vedėja Jurgita Pugačiauskaitė-Butrimienė su komanda, Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) direktorius Fortunatas Dirginčius su komanda, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė, Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė Eglė Juozapavičienė ir dar daug garbingų svečių, susijusių su kaimo vietovių vystymo procesais.

Pagrindinės viešnios iš užsienio buvo Daugpilio ir Ilukstes VVG „Kaimini“ atstovės, pristačiusios įspūdingą projektą „Sėlių žemė“, apie iniciatyvos „iš apačios“ ir rinkodarinės partnerystės efektą.

Konferencijos pranešimai:

Sesiją pradėjo VVGT ir Kauno r. VVG pirmininkė Kristina Švedaitė, pranešimu tema “LEADER – kosmosas!”

Džiugas Vaičiūnas, Buivydų Asociacijos vadovas, projekto vykdytojas, skaitė pranešimą „Rinkodaros Partnerystė „Neries Meistrai“ Vilniaus rajone“.

Rimutė Avižinienė, Marcinkonių kaimo bendruomenės pirmininkė, dalinosi savo patirtimi kuriant bendruomeninį verslą.

Viešnia iš Latvijos, Ieva Jātniece, Latvijos VVG “Kaimiņi” projektų vadovė pristatė „Prekės ženklas – Selonija. Pilietinės visuomenės galia formuojant teritorijos įvaizdį.”

Konferencijos programoje dalyvių laukė naujovė – „KPP kosmoso stand – up“, visi norintys galėjo tiesiogiai pasisakyti, dalintis juokingomis VVG istorijomis ir pasakojimais. Dėkojame drąsiausiems Anykščių VVG pirmininkui Jurijui Nikitinui ir Rokiškio VVG projektų vadovei Raimondai Stankevičiūtei-Vilimienei

Po pranešimų sesijos, konferencijos dalyviai pradėjo veiklas darbo grupėse. Dalyviai buvo suskirstyti į penkias grupes, o atliktas užduotis pristatė sekančią konferencijos dieną. Darbo grupių užduotys buvo sukurti “kosmines” ateities VVG, NMA, ŽŪM, pareiškėją ir projektus. Pristatyti darbo grupių rezultatai buvo tikrai “kosminiai”, pilni beribio kūrybiškumo derinamo su technologijomis. Jų pristatymus galite rasti atskiruose mūsų Facebook’o įrašuose.

Renginys finansuotas pagal 2014-2020 m. priemonės “Techninė pagalba” veiklos sritį “Lietuvos kaimo tinklas”

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content